Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Umut Gümrükleme kara,hava,deniz nakliye organizasyonu, dış ticaret ve gümrük mevzuatı danışmanlığı, resmi makamlardan belge, izin alınması ve diğer lojistik hizmetler konularında faaliyet göstermek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur.
Deneyimli kadrosu, modern teknolojik donanımı ve çağdaş iş anlayışı ile ihracatçı-ithalatçı firmalara dış ticaretin tüm dallarında kaliteli hizmeti ve lojistik desteği sunmak grubumuzun en önemli ilkesidir.
Sürekli gelişen dünya ticaretini, uluslararası anlaşmaları, AB gümrük birliği ve dış ticaret mevzuatını, Türk gümrük tarife cetvelini ve ticaret politikası önlemlerini düzenli olarak takip eden grubumuz, her zaman bir adım önde olmanın verdiği avantajla kısa bir sürede ithalatçı-ihracatçı firmlara en büyük danışmanı ve kılavuzu haline gelmiştir.
Tecrübe ve bilgi birikimini çalıştığı firmalar için kullanan grubumuz, gümrükleme, iç nakliye, uluslararası nakliye, sigorta, geçici depolama-antrepo gibi hizmetlerin tamamını bünyesinde toplamak suretiyle dış ticaret firmalarının üretim, araştırma-geliştirme ve pazarlama gibi faaliyetlerine daha çok vakit ayırmaları sağlanmış ve gereksiz personel istihdamını önlenmiştir.
“Hizmette sınır yoktur” anlayışıyla, ithalatçı-ihracatçı firmalara her zaman daha fazla destek ve kaliteli hizmet vermeye çabalayan grubumuz, Dış Ticaret ile uğraşan firmalara gümrükleme, dış ticaret, nakliyat ve diğer lojistik alanlarda en iyi hizmeti vermekten memnunluk duymaktadır.

Copyright 2024 UG GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ.

Bu web sitesi, Cmd Market®️
Web Tasarım Yazılımları ile hazırlanmıştır.
Soru Sor
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz _